TAAF - Region 4 Championship Meet             7/12/2019 - 10:30 AM
      2019 TAAF Region 4 Track Meet - 7/11/2019 to 7/12/2019       
                    Region 4 TAAF Regional Meet                    
                            Roo Stadium                            
 
Event 111  Boys 800 Meter Run 14 & Under
================================================================   
    Name                    Year School                  Finals    
================================================================   
Section  1                                                         
  1 Reil, Camden                 04 City Of Grap        2:22.04    
  2 Robinson, Kaleb              04 Euless Parks        2:28.67    
  3 Armor, Alden                 04 Ibtt Blazers        2:32.37    
  4 Solis, Eloy                  04 Ibtt Blazers        2:33.46    
  5 Lemarr, Kyle                 04 Cooke County        2:51.19    
  6 Hamilton, Dylan              04 Hood County         2:55.96    
  7 Lovelace, Carter             04 Parker Count        3:04.78    
Section  2                                                         
  1 Pasello, Dante               04 Prime Time E        2:16.98    
  2 Williams, Jayden             04 Dfw Ravens Elite    2:18.58    
  3 Ruhland, Grant               04 Triumph Yout        2:21.27    
  4 Lawrence, Khai               04 Prime Time E        2:31.72    
  5 Pittner, Josh                04 Town Of Flow        2:46.48    
  6 Jewett, Knox                 04 Parker Count        2:50.52    
  7 Matthews, Raymond            04 Triumph Yout        2:51.46    
  8 Ramirez, Kenneth             04 The Colony          2:58.10    
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
Finals                                                             
  1 Pasello, Dante               04 Prime Time E        2:16.98   2
  2 Williams, Jayden             04 Dfw Ravens Elite    2:18.58   2
  3 Ruhland, Grant               04 Triumph Yout        2:21.27   2
  4 Reil, Camden                 04 City Of Grap        2:22.04   1
  5 Robinson, Kaleb              04 Euless Parks        2:28.67   1
  6 Lawrence, Khai               04 Prime Time E        2:31.72   2
  7 Armor, Alden                 04 Ibtt Blazers        2:32.37   1
  8 Solis, Eloy                  04 Ibtt Blazers        2:33.46   1
  9 Pittner, Josh                04 Town Of Flow        2:46.48   2
 10 Jewett, Knox                 04 Parker Count        2:50.52   2
 11 Lemarr, Kyle                 04 Cooke County        2:51.19   1
 12 Matthews, Raymond            04 Triumph Yout        2:51.46   2
 13 Hamilton, Dylan              04 Hood County         2:55.96   1
 14 Ramirez, Kenneth             04 The Colony          2:58.10   2
 15 Lovelace, Carter             04 Parker Count        3:04.78   1