TAAF - Region 4 Championship Meet             7/12/2019 - 10:29 AM
      2019 TAAF Region 4 Track Meet - 7/11/2019 to 7/12/2019       
                    Region 4 TAAF Regional Meet                    
                            Roo Stadium                            
 
Event 76  Boys 800 Meter Run 12 & Under
================================================================   
    Name                    Year School                  Finals    
================================================================   
Section  1                                                         
  1 Geiser, Andrew               04 Team Xtreme         2:34.06    
  2 Johnson, Javion              04 Ntx Razorback       2:40.72    
  3 Carlisle, Colt               04 Game Winners        2:50.25    
  4 Friess, Jonathan             04 Ibtt Blazers        2:50.88    
  5 Eason, Aiden                 04 Euless Parks        2:52.18    
  6 Ward, Ian                    04 Town Of Flow        2:52.34    
  7 Payne, Jacob                 04 Hood County         2:54.28    
  8 Carlisle, Cline              04 Game Winners        2:55.43    
  9 Bryan, Joel                  04 Supersonic Track    3:02.10    
 10 French, Kolt                 04 Penson Elite        3:06.19    
 11 Tepera, William              04 Town Of Flow        3:26.00    
 12 Sample, Ethan                04 Antioch Chri        3:38.60    
 13 Young, Thomas                04 Parker Count        3:48.25    
Section  2                                                         
  1 Lyda, Austin                 04 Town Of Flow        2:27.97    
  2 Henry, Nick                  04 Parker Count        2:32.90    
  3 Harper, Jeremiah             04 Little Elm L        2:34.78    
  4 Dacunha, Mattix              04 Westside Bap        2:34.86    
  5 Noffz, Parker                04 Town Of Flow        2:39.73    
  6 Pearson, Chase               04 The Colony          2:40.11    
  7 Baker, Seven                 04 Stephenville        2:42.21    
  8 Knowlton, Amarri             04 Elevate Trac        2:46.15    
  9 Latendorf, Ryan              04 The Colony          2:47.20    
 10 Helton, Aeden                04 Stephenville        2:48.09    
 11 Lyons, Blake                 04 Town Of Flow        2:48.95    
 12 Lyons, Nathaniel             04 The Colony          2:52.57    
 13 Wright, Lincoln              04 Triumph Yout        2:53.40    
 14 Svetlecic, Shaun             04 Parker Count        3:34.74    
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
Finals                                                             
  1 Lyda, Austin                 04 Town Of Flow        2:27.97   2
  2 Henry, Nick                  04 Parker Count        2:32.90   2
  3 Geiser, Andrew               04 Team Xtreme         2:34.06   1
  4 Harper, Jeremiah             04 Little Elm L        2:34.78   2
  5 Dacunha, Mattix              04 Westside Bap        2:34.86   2
  6 Noffz, Parker                04 Town Of Flow        2:39.73   2
  7 Pearson, Chase               04 The Colony          2:40.11   2
  8 Johnson, Javion              04 Ntx Razorback       2:40.72   1
  9 Baker, Seven                 04 Stephenville        2:42.21   2
 10 Knowlton, Amarri             04 Elevate Trac        2:46.15   2
 11 Latendorf, Ryan              04 The Colony          2:47.20   2
 12 Helton, Aeden                04 Stephenville        2:48.09   2
 13 Lyons, Blake                 04 Town Of Flow        2:48.95   2
 14 Carlisle, Colt               04 Game Winners        2:50.25   1
 15 Friess, Jonathan             04 Ibtt Blazers        2:50.88   1
 16 Eason, Aiden                 04 Euless Parks        2:52.18   1
 17 Ward, Ian                    04 Town Of Flow        2:52.34   1
 18 Lyons, Nathaniel             04 The Colony          2:52.57   2
 19 Wright, Lincoln              04 Triumph Yout        2:53.40   2
 20 Payne, Jacob                 04 Hood County         2:54.28   1
 21 Carlisle, Cline              04 Game Winners        2:55.43   1
 22 Bryan, Joel                  04 Supersonic Track    3:02.10   1
 23 French, Kolt                 04 Penson Elite        3:06.19   1
 24 Tepera, William              04 Town Of Flow        3:26.00   1
 25 Svetlecic, Shaun             04 Parker Count        3:34.74   2
 26 Sample, Ethan                04 Antioch Chri        3:38.60   1
 27 Young, Thomas                04 Parker Count        3:48.25   1