TAAF - Region 4 Championship Meet             7/12/2019 - 12:19 PM
      2019 TAAF Region 4 Track Meet - 7/11/2019 to 7/12/2019       
                    Region 4 TAAF Regional Meet                    
                            Roo Stadium                            
 
Event 75  Boys 400 Meter Dash 12 & Under
================================================================   
    Name                    Year School                  Finals    
================================================================   
Section  1                                                         
  1 Fisher, Jaidun               04 City Of Mine        1:10.70    
  2 Blackburn, Drelyn            04 Ibtt Blazers        1:11.51    
  3 Taylor, Daven                04 City Of Grap        1:12.43    
  4 Horton, Keevon               04 Euless Parks        1:13.27    
  5 Payne, Jacob                 04 Hood County         1:14.54    
  6 Ajayi, Ola                   04 Town Of Flow        1:33.65    
Section  2                                                         
  1 Hawkins, Jaylon              04 Penson Elite          58.48    
  2 Joski, Nate                  04 City Of Grap        1:12.77    
  3 Young, Andre                 04 City Of Mans        1:14.21    
  4 Solis, Evin                  04 Ibtt Blazers        1:18.21    
  5 Eason, Aiden                 04 Euless Parks        1:21.95    
  6 Welty, Judah                 04 Parker Count        1:24.55    
  7 Mason, Donovan               04 Personal Tou        1:34.77    
Section  3                                                         
  1 Kebaya, Lyonnell             04 Arlingtonman        1:11.75    
  2 Caine, Tate                  04 Antioch Chri        1:12.01    
  3 Anderson, Zion               04 Unattached          1:14.31    
  4 Baker, Seven                 04 Stephenville        1:14.46    
  5 Helton, Aeden                04 Stephenville        1:15.47    
  6 Coffman, Jace                04 Hood County         1:20.76    
Section  4                                                         
  1 Sutton, Jaxson               04 Chisholm Tra        1:07.64    
  2 Huddleston, Jace             04 Personal Tou        1:11.14    
  3 French, Kolt                 04 Penson Elite        1:14.89    
  4 Jones, Ransom                04 Santo Youth         1:15.36    
  5 Ballard, Blake               04 Supersonic Track    1:34.06    
Section  5                                                         
  1 Dorpinghaus, Johnny          04 Sanger Indians        58.93    
  2 Gardner, J'Bari              04 Ntx Razorback       1:10.96    
  3 Simmons, Joey                04 Chisholm Tra        1:22.00    
  4 Sample, Ethan                04 Antioch Chri        1:27.78    
  5 Tepera, William              04 Town Of Flow        1:29.21    
Section  6                                                         
  1 Madison, David               04 The Colony          1:01.28    
  2 Henry, Nick                  04 Parker Count        1:01.73    
  3 Hiler, Xaier                 04 Ibtt Blazers        1:03.23    
  4 Harris, Za Teon              04 Keller West         1:03.57    
  5 Cherry Bowleg, Hugh          04 Westside Bap        1:05.46    
  6 Harper, Jeremiah             04 Little Elm L        1:08.19    
  7 Cornist, Ziare               04 Ibtt Blazers        1:10.00    
  8 Galloway, Keymarion          04 Cooke County        1:13.46    
Section  7                                                         
  1 James, Canaan                04 Ibtt Blazers        1:06.98    
  2 Ross, Regan                  04 Unattached          1:08.14    
  3 Johnson, Judah               04 Ibtt Blazers        1:09.36    
  4 Jones, Denim                 04 Westside Bap        1:11.25    
  5 Knowlton, Amarri             04 Elevate Trac        1:12.52    
  6 Vick, Hudson                 04 Triumph Yout        1:14.34    
  7 Hughes, Austin               04 Westside Bap        1:32.36    
  8 Flemmingtaylor, Devaujn      04 Westside Bap        1:34.23    
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
Finals                                                             
  1 Hawkins, Jaylon              04 Penson Elite          58.48   2
  2 Dorpinghaus, Johnny          04 Sanger Indians        58.93   5
  3 Madison, David               04 The Colony          1:01.28   6
  4 Henry, Nick                  04 Parker Count        1:01.73   6
  5 Hiler, Xaier                 04 Ibtt Blazers        1:03.23   6
  6 Harris, Za Teon              04 Keller West         1:03.57   6
  7 Cherry Bowleg, Hugh          04 Westside Bap        1:05.46   6
  8 James, Canaan                04 Ibtt Blazers        1:06.98   7
  9 Sutton, Jaxson               04 Chisholm Tra        1:07.64   4
 10 Ross, Regan                  04 Unattached          1:08.14   7
 11 Harper, Jeremiah             04 Little Elm L        1:08.19   6
 12 Johnson, Judah               04 Ibtt Blazers        1:09.36   7
 13 Cornist, Ziare               04 Ibtt Blazers        1:10.00   6
 14 Fisher, Jaidun               04 City Of Mine        1:10.70   1
 15 Gardner, J'Bari              04 Ntx Razorback       1:10.96   5
 16 Huddleston, Jace             04 Personal Tou        1:11.14   4
 17 Jones, Denim                 04 Westside Bap        1:11.25   7
 18 Blackburn, Drelyn            04 Ibtt Blazers        1:11.51   1
 19 Kebaya, Lyonnell             04 Arlingtonman        1:11.75   3
 20 Caine, Tate                  04 Antioch Chri        1:12.01   3
 21 Taylor, Daven                04 City Of Grap        1:12.43   1
 22 Knowlton, Amarri             04 Elevate Trac        1:12.52   7
 23 Joski, Nate                  04 City Of Grap        1:12.77   2
 24 Horton, Keevon               04 Euless Parks        1:13.27   1
 25 Galloway, Keymarion          04 Cooke County        1:13.46   6
 26 Young, Andre                 04 City Of Mans        1:14.21   2
 27 Anderson, Zion               04 Unattached          1:14.31   3
 28 Vick, Hudson                 04 Triumph Yout        1:14.34   7
 29 Baker, Seven                 04 Stephenville        1:14.46   3
 30 Payne, Jacob                 04 Hood County         1:14.54   1
 31 French, Kolt                 04 Penson Elite        1:14.89   4
 32 Jones, Ransom                04 Santo Youth         1:15.36   4
 33 Helton, Aeden                04 Stephenville        1:15.47   3
 34 Solis, Evin                  04 Ibtt Blazers        1:18.21   2
 35 Coffman, Jace                04 Hood County         1:20.76   3
 36 Eason, Aiden                 04 Euless Parks        1:21.95   2
 37 Simmons, Joey                04 Chisholm Tra        1:22.00   5
 38 Welty, Judah                 04 Parker Count        1:24.55   2
 39 Sample, Ethan                04 Antioch Chri        1:27.78   5
 40 Tepera, William              04 Town Of Flow        1:29.21   5
 41 Hughes, Austin               04 Westside Bap        1:32.36   7
 42 Ajayi, Ola                   04 Town Of Flow        1:33.65   1
 43 Ballard, Blake               04 Supersonic Track    1:34.06   4
 44 Flemmingtaylor, Devaujn      04 Westside Bap        1:34.23   7
 45 Mason, Donovan               04 Personal Tou        1:34.77   2