TAAF - Region 4 Championship Meet             7/12/2019 - 11:03 AM
      2019 TAAF Region 4 Track Meet - 7/11/2019 to 7/12/2019       
                    Region 4 TAAF Regional Meet                    
                            Roo Stadium                            
 
Event 73  Boys 100 Meter Dash 12 & Under
================================================================   
    Name                    Year School                  Finals    
================================================================   
Section  1                                                         
  1 Dorpinghaus, Johnny          04 Sanger Indians        13.09    
  2 Tyson, David                 04 Euless Parks          13.66    
  3 Curley, Nicholas             04 City Of Grap          14.69    
  4 Anwah, Amechi                04 City Of Mans          15.20    
  5 Friday, Alijah               04 Antioch Chri          16.71    
  6 Ajayi, Ola                   04 Town Of Flow          17.67    
Section  2                                                         
  1 Glasco, Corbin               04 Ibtt Blazers          12.80    
  2 Anderson, Kanye              04 Westside Bap          13.33    
  3 Franklin, Jazavien           04 Ibtt Blazers          13.52    
  4 White, Ladanian              04 Cooke County          13.72    
  5 Jackson, Keenan              04 Exhibition O          14.27    
  6 Smithmckinney, Carson        04 Little Elm L          14.32    
  7 Cornist, Nathan              04 Ibtt Blazers          14.60    
Section  3                                                         
  1 Hill, Damari                 04 North Tx Sta          12.86    
  2 Connally, Preztynn           04 City Of Mine          12.90    
  3 Horton, Keevon               04 Euless Parks          16.01    
  4 Ballard, Blake               04 Supersonic Track      18.26    
Section  4                                                         
  1 Brown, James                 04 Chisholm Tra          13.10    
  2 Joski, Nate                  04 City Of Grap          15.13    
  3 Jackson Jr, Sean             04 Cooke County          15.66    
  4 Welty, Judah                 04 Parker Count          16.76    
  5 Williams, Kaleb              04 Cooke County          16.81    
Section  5                                                         
  1 Mcgarrah, Holden             04 Keller West           13.97    
  2 Fisher, Jaidun               04 City Of Mine          14.31    
  3 Negrete, Francisco           04 Unattached            14.93    
  4 Simpson, Marcus              04 Westside Bap          15.34    
  5 Mordecai, Daniel             04 Trophy Club           15.47    
  6 Bougere, Jaiden              04 Arlingtonman          16.90    
  7 Smith, Hudson                04 Trophy Club           17.17    
Section  6                                                         
  1 Hawkins, Jaylon              04 Penson Elite          12.87    
  2 Davis, Mylez                 04 Ntx Razorback         14.06    
  3 Hill, Davin                  04 Ntx Razorback         14.46    
  4 Young, Andre                 04 City Of Mans          15.66    
  5 Harris, Carlos               04 Chisholm Tra          16.77    
  6 Coffman, Jace                04 Hood County           16.91    
Section  7                                                         
  1 Harris, Za Teon              04 Keller West           13.58    
  2 Lee, Alexander               04 Westside Bap          13.67    
  3 Bougere, Shawn               04 Arlingtonman          13.73    
  4 Mcneil, Noah                 04 Westside Bap          14.53    
  5 Lane, Tyre                   04 Westside Bap          15.46    
  6 Carter, Jahari               04 Elevate Trac          15.48    
  7 Buckels, Nolon               04 Westside Bap          15.73    
  8 Flemmingtaylor, Devaujn      04 Westside Bap          17.97    
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
Finals                                                             
  1 Glasco, Corbin               04 Ibtt Blazers          12.80   2
  2 Hill, Damari                 04 North Tx Sta          12.86   3
  3 Hawkins, Jaylon              04 Penson Elite          12.87   6
  4 Connally, Preztynn           04 City Of Mine          12.90   3
  5 Dorpinghaus, Johnny          04 Sanger Indians        13.09   1
  6 Brown, James                 04 Chisholm Tra          13.10   4
  7 Anderson, Kanye              04 Westside Bap          13.33   2
  8 Franklin, Jazavien           04 Ibtt Blazers          13.52   2
  9 Harris, Za Teon              04 Keller West           13.58   7
 10 Tyson, David                 04 Euless Parks          13.66   1
 11 Lee, Alexander               04 Westside Bap          13.67   7
 12 White, Ladanian              04 Cooke County          13.72   2
 13 Bougere, Shawn               04 Arlingtonman          13.73   7
 14 Mcgarrah, Holden             04 Keller West           13.97   5
 15 Davis, Mylez                 04 Ntx Razorback         14.06   6
 16 Jackson, Keenan              04 Exhibition O          14.27   2
 17 Fisher, Jaidun               04 City Of Mine          14.31   5
 18 Smithmckinney, Carson        04 Little Elm L          14.32   2
 19 Hill, Davin                  04 Ntx Razorback         14.46   6
 20 Mcneil, Noah                 04 Westside Bap          14.53   7
 21 Cornist, Nathan              04 Ibtt Blazers          14.60   2
 22 Curley, Nicholas             04 City Of Grap          14.69   1
 23 Negrete, Francisco           04 Unattached            14.93   5
 24 Joski, Nate                  04 City Of Grap          15.13   4
 25 Anwah, Amechi                04 City Of Mans          15.20   1
 26 Simpson, Marcus              04 Westside Bap          15.34   5
 27 Lane, Tyre                   04 Westside Bap          15.46   7
 28 Mordecai, Daniel             04 Trophy Club           15.47   5
 29 Carter, Jahari               04 Elevate Trac          15.48   7
 30 Young, Andre                 04 City Of Mans          15.66   6
 31 Jackson Jr, Sean             04 Cooke County          15.66   4
 32 Buckels, Nolon               04 Westside Bap          15.73   7
 33 Horton, Keevon               04 Euless Parks          16.01   3
 34 Friday, Alijah               04 Antioch Chri          16.71   1
 35 Welty, Judah                 04 Parker Count          16.76   4
 36 Harris, Carlos               04 Chisholm Tra          16.77   6
 37 Williams, Kaleb              04 Cooke County          16.81   4
 38 Bougere, Jaiden              04 Arlingtonman          16.90   5
 39 Coffman, Jace                04 Hood County           16.91   6
 40 Smith, Hudson                04 Trophy Club           17.17   5
 41 Ajayi, Ola                   04 Town Of Flow          17.67   1
 42 Flemmingtaylor, Devaujn      04 Westside Bap          17.97   7
 43 Ballard, Blake               04 Supersonic Track      18.26   3