TAAF - Region 4 Championship Meet              7/11/2019 - 1:44 PM
      2019 TAAF Region 4 Track Meet - 7/11/2019 to 7/12/2019       
                    Region 4 TAAF Regional Meet                    
                            Roo Stadium                            
 
Event 58  Girls 100 Meter Dash 12 & Under
================================================================   
    Name                    Year School                  Finals    
================================================================   
Section  1                                                         
  1 Pinder, Levariya             04 City Of Grap          13.60    
  2 Jones, Princess              04 North Tx Sta          14.24    
  3 Davis, Dorie                 04 City Of Mans          15.08    
  4 Henry, Jade                  04 City Of Mans          15.86    
  5 Torres, Jazmynn              04 Hood County           17.35    
Section  2                                                         
  1 Christion, Arieyona          04 Chisholm Tra          13.27    
  2 Nganwuchu, Vivian            04 City Of Mans          14.04    
  3 Hernandez, Brooklynn         04 Supersonic Track      14.50    
  4 Bradford, Keyana             04 Euless Parks          14.86    
  5 Feist, Zahria                04 Team Xtreme           15.25    
  6 Mcclure, Jada                04 City Of Mans          15.70    
  7 Marvel, Aniya                04 City Of Mans          16.48    
Section  3                                                         
  1 Feist, Kaiya                 04 Team Xtreme           14.46    
  2 Saylor, Anna                 04 City Of Grap          15.49    
  3 Torres, Jazlynn              04 Hood County           16.31    
  4 Jernigan, Elyse              04 Hood County           16.39    
Section  4                                                         
  1 Randle, Nakiyah              04 Chisholm Tra          14.53    
  2 Kirk, Amariah                04 Westside Bap          14.99    
  3 Cherry, Reagan               04 Westside Bap          15.36    
  4 Davis, Elise                 04 Elevate Trac          15.39    
  5 Ray, Kennedy                 04 Westside Bap          16.29    
  6 Hoyler, Ella                 04 Burleson              16.60    
  7 Kuhn, Liliana                04 City Of Mine          16.61    
  8 Scrivner, Jordan             04 City Of Grap          17.42    
Section  5                                                         
  1 Branch, Kennedy              04 Ibtt Blazers          13.11    
  2 Hicks, Katelyn               04 Ibtt Blazers          13.75    
  3 Wamber, Morgan               04 Triumph Yout          13.78    
  4 Lynn, Myasia                 04 Ibtt Blazers          13.88    
  5 Christian, Savannah          04 Ibtt Blazers          13.90    
  6 James, Sarai                 04 Ibtt Blazers          13.92    
  7 Gamble, Sydney               04 Triumph Yout          14.25    
  8 Rogers, Trinity              04 Little Elm L          15.31    
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
Finals                                                             
  1 Branch, Kennedy              04 Ibtt Blazers          13.11   5
  2 Christion, Arieyona          04 Chisholm Tra          13.27   2
  3 Pinder, Levariya             04 City Of Grap          13.60   1
  4 Hicks, Katelyn               04 Ibtt Blazers          13.75   5
  5 Wamber, Morgan               04 Triumph Yout          13.78   5
  6 Lynn, Myasia                 04 Ibtt Blazers          13.88   5
  7 Christian, Savannah          04 Ibtt Blazers          13.90   5
  8 James, Sarai                 04 Ibtt Blazers          13.92   5
  9 Nganwuchu, Vivian            04 City Of Mans          14.04   2
 10 Jones, Princess              04 North Tx Sta          14.24   1
 11 Gamble, Sydney               04 Triumph Yout          14.25   5
 12 Feist, Kaiya                 04 Team Xtreme           14.46   3
 13 Hernandez, Brooklynn         04 Supersonic Track      14.50   2
 14 Randle, Nakiyah              04 Chisholm Tra          14.53   4
 15 Bradford, Keyana             04 Euless Parks          14.86   2
 16 Kirk, Amariah                04 Westside Bap          14.99   4
 17 Davis, Dorie                 04 City Of Mans          15.08   1
 18 Feist, Zahria                04 Team Xtreme           15.25   2
 19 Rogers, Trinity              04 Little Elm L          15.31   5
 20 Cherry, Reagan               04 Westside Bap          15.36   4
 21 Davis, Elise                 04 Elevate Trac          15.39   4
 22 Saylor, Anna                 04 City Of Grap          15.49   3
 23 Mcclure, Jada                04 City Of Mans          15.70   2
 24 Henry, Jade                  04 City Of Mans          15.86   1
 25 Ray, Kennedy                 04 Westside Bap          16.29   4
 26 Torres, Jazlynn              04 Hood County           16.31   3
 27 Jernigan, Elyse              04 Hood County           16.39   3
 28 Marvel, Aniya                04 City Of Mans          16.48   2
 29 Hoyler, Ella                 04 Burleson              16.60   4
 30 Kuhn, Liliana                04 City Of Mine          16.61   4
 31 Torres, Jazmynn              04 Hood County           17.35   1
 32 Scrivner, Jordan             04 City Of Grap          17.42   4