TAAF - Region 4 Championship Meet             7/12/2019 - 12:07 PM
      2019 TAAF Region 4 Track Meet - 7/11/2019 to 7/12/2019       
                    Region 4 TAAF Regional Meet                    
                            Roo Stadium                            
 
Event 46  Boys 400 Meter Dash 10 & Under
================================================================   
    Name                    Year School                  Finals    
================================================================   
Section  1                                                         
  1 Zingleman, Carter            04 Antioch Chri        1:12.74    
  2 Gotcher, Cosstyn             04 Prime Time E        1:13.28    
  3 Richard, Joseph              04 Ibtt Blazers        1:13.79    
  4 Green, Tyvon                 04 Dfw Ravens Elite    1:16.83    
  5 Armour, Jason                04 Town Of Flow        1:17.36    
  6 Moody, Grayson               04 City Of Grap        1:19.80    
  7 Miles, Izaiah                04 Tarrant Elite       1:24.21    
  8 Berry, Jahalen               04 Amayzing Ath        1:27.16    
Section  2                                                         
  1 Rhodes, Micah                04 Chisholm Tra        1:08.22    
  2 Smith, Solomon               04 The Colony          1:15.27    
  3 Palmer, Aric                 04 Hood County         1:20.01    
  4 Hornsby, Baylor              04 Team Xtreme         1:20.60    
  5 Daughtery, Alexander         04 Hood County         1:31.46    
  6 Sample, Braylon              04 Antioch Chri        1:39.20    
Section  3                                                         
  1 Richardson, Jace             04 Next Level T        1:09.50    
  2 Gentry, Maverick             04 Keller West         1:14.66    
  3 Stuart, Davin                04 Prime Time E        1:19.55    
  4 Madison, Daniel              04 The Colony          1:21.71    
  5 Wimbrey, Asher               04 Triumph Yout        1:24.50    
  6 Cavitt, Nathaniel            04 Keller West         1:25.30    
  7 Montez, Gavin                04 Parker Count        1:25.34    
Section  4                                                         
  1 Ogunwuyi, Abimbola           04 Sanger Indians      1:09.18    
  2 Burton, Tim                  04 Chisholm Tra        1:15.21    
  3 Galo, Damian                 04 City Of Denton      1:23.36    
  4 Ajayi, Tobi                  04 Town Of Flow        1:23.59    
  5 Simmons, Amir                04 Team Xtreme         1:24.61    
  6 Carney, Bradley              04 Supersonic Track    1:33.88    
  7 Pagan, Daniel                04 Westside Bap        1:35.88    
Section  5                                                         
  1 Anderson, Jonathon           04 Westside Bap        1:06.97    
  2 Gentry, Cougar               04 Keller West         1:13.01    
  3 Caine, Gavin                 04 Antioch Chri        1:13.40    
  4 Montoya, Abram               04 Town Of Flow        1:13.47    
  5 Kendrick, Jordan             04 Elevate Trac        1:16.58    
  6 Castaneda, Caleb             04 Westside Bap        1:18.87    
  7 Allen, Brayden               04 Amayzing Ath        1:25.21    
  8 Dismukes, Gregory            04 Tarrant Elite       1:39.45    
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
Finals                                                             
  1 Anderson, Jonathon           04 Westside Bap        1:06.97   5
  2 Rhodes, Micah                04 Chisholm Tra        1:08.22   2
  3 Ogunwuyi, Abimbola           04 Sanger Indians      1:09.18   4
  4 Richardson, Jace             04 Next Level T        1:09.50   3
  5 Zingleman, Carter            04 Antioch Chri        1:12.74   1
  6 Gentry, Cougar               04 Keller West         1:13.01   5
  7 Gotcher, Cosstyn             04 Prime Time E        1:13.28   1
  8 Caine, Gavin                 04 Antioch Chri        1:13.40   5
  9 Montoya, Abram               04 Town Of Flow        1:13.47   5
 10 Richard, Joseph              04 Ibtt Blazers        1:13.79   1
 11 Gentry, Maverick             04 Keller West         1:14.66   3
 12 Burton, Tim                  04 Chisholm Tra        1:15.21   4
 13 Smith, Solomon               04 The Colony          1:15.27   2
 14 Kendrick, Jordan             04 Elevate Trac        1:16.58   5
 15 Green, Tyvon                 04 Dfw Ravens Elite    1:16.83   1
 16 Armour, Jason                04 Town Of Flow        1:17.36   1
 17 Castaneda, Caleb             04 Westside Bap        1:18.87   5
 18 Stuart, Davin                04 Prime Time E        1:19.55   3
 19 Moody, Grayson               04 City Of Grap        1:19.80   1
 20 Palmer, Aric                 04 Hood County         1:20.01   2
 21 Hornsby, Baylor              04 Team Xtreme         1:20.60   2
 22 Madison, Daniel              04 The Colony          1:21.71   3
 23 Galo, Damian                 04 City Of Denton      1:23.36   4
 24 Ajayi, Tobi                  04 Town Of Flow        1:23.59   4
 25 Miles, Izaiah                04 Tarrant Elite       1:24.21   1
 26 Wimbrey, Asher               04 Triumph Yout        1:24.50   3
 27 Simmons, Amir                04 Team Xtreme         1:24.61   4
 28 Allen, Brayden               04 Amayzing Ath        1:25.21   5
 29 Cavitt, Nathaniel            04 Keller West         1:25.30   3
 30 Montez, Gavin                04 Parker Count        1:25.34   3
 31 Berry, Jahalen               04 Amayzing Ath        1:27.16   1
 32 Daughtery, Alexander         04 Hood County         1:31.46   2
 33 Carney, Bradley              04 Supersonic Track    1:33.88   4
 34 Pagan, Daniel                04 Westside Bap        1:35.88   4
 35 Sample, Braylon              04 Antioch Chri        1:39.20   2
 36 Dismukes, Gregory            04 Tarrant Elite       1:39.45   5