TAAF - Region 4 Championship Meet             7/12/2019 - 12:07 PM
      2019 TAAF Region 4 Track Meet - 7/11/2019 to 7/12/2019       
                    Region 4 TAAF Regional Meet                    
                            Roo Stadium                            
 
Event 20  Boys 400 Meter Dash 8 & Under
================================================================   
    Name                    Year School                  Finals    
================================================================   
Section  1                                                         
  1 Ka, Babacar                  04 Keller West         1:14.81    
  2 Smith, Logan                 04 Ibtt Blazers        1:16.67    
  3 Hall, Armani                 04 Little Elm L        1:19.25    
  4 Loud, Dylan                  04 Dfw Ravens Elite    1:19.62    
  5 Knowlton, Xavier             04 Elevate Trac        1:20.21    
  6 Johnson, Dealbert            04 Tarrant Elite       1:23.68    
  7 Meis, Kohen                  04 Burleson            1:33.99    
  8 Thomas Iii, Carl             04 Little Elm L        1:37.81    
Section  2                                                         
  1 Mcdaniel, Grayson            04 Team Xtreme         1:22.79    
  2 Talley, Titan                04 City Of Denton      1:23.10    
  3 Bjornholm, Abel              04 Keller West         1:28.88    
  4 Johnson, Evan                04 Ibtt Blazers        1:33.57    
  5 Jones, Cole                  04 Santo Youth         1:33.77    
  6 Braxton, Brayton             04 Ibtt Blazers        1:34.33    
Section  3                                                         
  1 Wing, Jake                   04 City Of Denton      1:21.05    
  2 Davis, Claye                 04 Chisholm Tra        1:21.72    
  3 Robertson, Dorrian           04 Westside Bap        1:27.17    
  4 Choy, Oliver                 04 Euless Parks        1:27.34    
  5 Hamilton, Westyn             04 Hood County         1:40.01    
  6 Payne, Christopher           04 Hood County         1:41.88    
Section  4                                                         
  1 Hiler, Xavyn                 04 Ibtt Blazers        1:17.50    
  2 Gonzales, Aleck              04 City Of Mine        1:17.67    
  3 Monterosa, Mason             04 Supersonic Track    1:35.44    
  4 Lowry, Brayan                04 Supersonic Track    1:38.12    
  5 Barrow, Kaden                04 Supersonic Track    1:49.62    
  6 Hubbard, Kasen               04 Supersonic Track    1:51.06    
  7 Derby, Harrison              04 Supersonic Track    1:53.76    
Section  5                                                         
  1 Brown, Carlito               04 Supersonic Track    1:27.21    
  2 Journagan, Ronan             04 Town Of Flow        1:31.63    
  3 Horner, Carson               04 City Of Mine        1:35.04    
  4 Rameriz, Jagan               04 City Of Mine        1:39.21    
  5 Simpson, Jacob               04 Euless Parks        1:47.83    
  6 Slaughter, Donovan           04 Parker Count        1:53.04    
  7 Burenheide, Ollie            04 Hood County         1:55.89    
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
Finals                                                             
  1 Ka, Babacar                  04 Keller West         1:14.81   1
  2 Smith, Logan                 04 Ibtt Blazers        1:16.67   1
  3 Hiler, Xavyn                 04 Ibtt Blazers        1:17.50   4
  4 Gonzales, Aleck              04 City Of Mine        1:17.67   4
  5 Hall, Armani                 04 Little Elm L        1:19.25   1
  6 Loud, Dylan                  04 Dfw Ravens Elite    1:19.62   1
  7 Knowlton, Xavier             04 Elevate Trac        1:20.21   1
  8 Wing, Jake                   04 City Of Denton      1:21.05   3
  9 Davis, Claye                 04 Chisholm Tra        1:21.72   3
 10 Mcdaniel, Grayson            04 Team Xtreme         1:22.79   2
 11 Talley, Titan                04 City Of Denton      1:23.10   2
 12 Johnson, Dealbert            04 Tarrant Elite       1:23.68   1
 13 Robertson, Dorrian           04 Westside Bap        1:27.17   3
 14 Brown, Carlito               04 Supersonic Track    1:27.21   5
 15 Choy, Oliver                 04 Euless Parks        1:27.34   3
 16 Bjornholm, Abel              04 Keller West         1:28.88   2
 17 Journagan, Ronan             04 Town Of Flow        1:31.63   5
 18 Johnson, Evan                04 Ibtt Blazers        1:33.57   2
 19 Jones, Cole                  04 Santo Youth         1:33.77   2
 20 Meis, Kohen                  04 Burleson            1:33.99   1
 21 Braxton, Brayton             04 Ibtt Blazers        1:34.33   2
 22 Horner, Carson               04 City Of Mine        1:35.04   5
 23 Monterosa, Mason             04 Supersonic Track    1:35.44   4
 24 Thomas Iii, Carl             04 Little Elm L        1:37.81   1
 25 Lowry, Brayan                04 Supersonic Track    1:38.12   4
 26 Rameriz, Jagan               04 City Of Mine        1:39.21   5
 27 Hamilton, Westyn             04 Hood County         1:40.01   3
 28 Payne, Christopher           04 Hood County         1:41.88   3
 29 Simpson, Jacob               04 Euless Parks        1:47.83   5
 30 Barrow, Kaden                04 Supersonic Track    1:49.62   4
 31 Hubbard, Kasen               04 Supersonic Track    1:51.06   4
 32 Slaughter, Donovan           04 Parker Count        1:53.04   5
 33 Derby, Harrison              04 Supersonic Track    1:53.76   4
 34 Burenheide, Ollie            04 Hood County         1:55.89   5