TAAF - Region 4 Championship Meet             7/12/2019 - 12:51 PM
      2019 TAAF Region 4 Track Meet - 7/11/2019 to 7/12/2019       
                    Region 4 TAAF Regional Meet                    
                            Roo Stadium                            
 
Event 17  Boys 50 Meter Dash 8 & Under
================================================================   
    Name                    Year School                  Finals    
================================================================   
Section  1                                                         
  1 Erwin, Max                   04 City Of Grap           8.27    
  2 Addie, Landon                04 Ntx Razorback          8.40    
  3 Zacharie Iii, Kenneth        04 City Of Mans           8.89    
  4 Smith, Alex                  04 Next Level T           9.12    
  5 Mordecai, Matthew            04 Trophy Club            9.36    
  6 Carrington, Lennox           04 Westside Bap           9.58    
  7 Harrison, Josiah             04 City Of Mine           9.90    
Section  2                                                         
  1 Jackson, Heir                04 Triumph Yout           7.86    
  2 Donaldson, Tarail            04 Ibtt Blazers           8.41    
  3 Harris, Zylan                04 Keller West            8.45    
  4 Johnson, Silas               04 Tarrant Elite          8.86    
  5 Henderson, Shane             04 Little Elm L           8.89    
  6 Jones Jr, Theron             04 Tarrant Elite          9.17    
  7 Thomas Iii, Carl             04 Little Elm L           9.37    
Section  3                                                         
  1 Harris, Isaiah               04 City Of Grap           8.66    
  2 Ellis, Christian             04 Antioch Chri           8.73    
  3 Davis, Jacoby                04 City Of Mans           8.84    
  4 Dunbar, Micah                04 Keller West            9.27    
  5 Thompson, Mitaj              04 Cooke County           9.56    
  6 Vollmer, Gavin               04 Supersonic Track      10.76    
Section  4                                                         
  1 Foster, Taven                04 The Colony             7.96    
  2 Cherry, Trendon              04 Westside Bap           8.28    
  3 Landrom, Nalo                04 The Colony             8.52    
  4 Curry, Andre                 04 Westside Bap           8.69    
  5 Scott, Mason                 04 Ibtt Blazers           9.05    
  6 Rose, Prince                 04 Euless Parks           9.38    
  7 Hall, Emlen                  04 Westside Bap          10.08    
===================================================================
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
Finals                                                             
  1 Jackson, Heir                04 Triumph Yout           7.86   2
  2 Foster, Taven                04 The Colony             7.96   4
  3 Erwin, Max                   04 City Of Grap           8.27   1
  4 Cherry, Trendon              04 Westside Bap           8.28   4
  5 Addie, Landon                04 Ntx Razorback          8.40   1
  6 Donaldson, Tarail            04 Ibtt Blazers           8.41   2
  7 Harris, Zylan                04 Keller West            8.45   2
  8 Landrom, Nalo                04 The Colony             8.52   4
  9 Harris, Isaiah               04 City Of Grap           8.66   3
 10 Curry, Andre                 04 Westside Bap           8.69   4
 11 Ellis, Christian             04 Antioch Chri           8.73   3
 12 Davis, Jacoby                04 City Of Mans           8.84   3
 13 Johnson, Silas               04 Tarrant Elite          8.86   2
 14 Zacharie Iii, Kenneth        04 City Of Mans           8.89   1
 15 Henderson, Shane             04 Little Elm L           8.89   2
 16 Scott, Mason                 04 Ibtt Blazers           9.05   4
 17 Smith, Alex                  04 Next Level T           9.12   1
 18 Jones Jr, Theron             04 Tarrant Elite          9.17   2
 19 Dunbar, Micah                04 Keller West            9.27   3
 20 Mordecai, Matthew            04 Trophy Club            9.36   1
 21 Thomas Iii, Carl             04 Little Elm L           9.37   2
 22 Rose, Prince                 04 Euless Parks           9.38   4
 23 Thompson, Mitaj              04 Cooke County           9.56   3
 24 Carrington, Lennox           04 Westside Bap           9.58   1
 25 Harrison, Josiah             04 City Of Mine           9.90   1
 26 Hall, Emlen                  04 Westside Bap          10.08   4
 27 Vollmer, Gavin               04 Supersonic Track      10.76   3