TAAF - Region 4 Championship Meet                     7/11/2019 - 1:44 PM
          2019 TAAF Region 4 Track Meet - 7/11/2019 to 7/12/2019          
                       Region 4 TAAF Regional Meet                        
                               Roo Stadium                                
 
Event 16  Boys Long Jump 8 & Under
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals           
==========================================================================
Flight  1                                                                 
  1 Johnson, Shiloh              04 Ibtt Blazers       11-09.00      3.58m
  2 Davis, Jacoby                04 City Of Mans       11-08.00      3.55m
  3 Ramirez, Rush                04 City Of Mine        9-06.00      2.89m
  4 Landrom, Nalo                04 The Colony          9-04.00      2.84m
  5 Brown, Carlito               04 Supersonic Track    9-00.00      2.74m
  6 Johnson, Evan                04 Ibtt Blazers        7-09.75      2.38m
  7 Hoppe, Shane                 04 Euless Parks        7-02.00      2.18m
  8 Vollmer, Gavin               04 Supersonic Track    7-00.00      2.13m
Flight  2                                                                 
  1 Kerr, Carson                 04 Stephenville       11-06.00      3.50m
  2 Knowlton, Xavier             04 Elevate Trac       10-11.00      3.32m
  3 Ka, Babacar                  04 Keller West        10-10.50      3.31m
  4 Harris, Isaiah               04 City Of Grap        9-11.50      3.03m
  5 Duggi, Arush                 04 Prime Time E        8-03.75      2.53m
  6 Warner, Reed                 04 Hood County         7-00.00      2.13m
  7 Fain, Kolston                04 Stephenville        6-06.50      1.99m
  8 Hubbard, Kasen               04 Supersonic Track    6-05.00      1.95m
  9 Hoppe, Noah                  04 Euless Parks        6-02.00      1.87m
 10 Burenheide, Ollie            04 Hood County         5-06.25      1.68m
==========================================================================
    Name                    Year School                  Finals           
==========================================================================
Finals                                                                    
  1 Johnson, Shiloh              04 Ibtt Blazers       11-09.00      3.58m
  2 Davis, Jacoby                04 City Of Mans       11-08.00      3.55m
  3 Kerr, Carson                 04 Stephenville       11-06.00      3.50m
  4 Knowlton, Xavier             04 Elevate Trac       10-11.00      3.32m
  5 Ka, Babacar                  04 Keller West        10-10.50      3.31m
  6 Harris, Isaiah               04 City Of Grap        9-11.50      3.03m
  7 Ramirez, Rush                04 City Of Mine        9-06.00      2.89m
  8 Landrom, Nalo                04 The Colony          9-04.00      2.84m
  9 Brown, Carlito               04 Supersonic Track    9-00.00      2.74m
 10 Duggi, Arush                 04 Prime Time E        8-03.75      2.53m
 11 Johnson, Evan                04 Ibtt Blazers        7-09.75      2.38m
 12 Hoppe, Shane                 04 Euless Parks        7-02.00      2.18m
 13 Vollmer, Gavin               04 Supersonic Track    7-00.00      2.13m
 13 Warner, Reed                 04 Hood County         7-00.00      2.13m
 15 Fain, Kolston                04 Stephenville        6-06.50      1.99m
 16 Hubbard, Kasen               04 Supersonic Track    6-05.00      1.95m
 17 Hoppe, Noah                  04 Euless Parks        6-02.00      1.87m
 18 Burenheide, Ollie            04 Hood County         5-06.25      1.68m